BTC Technology Insights

BTC Bilişim ile Dijital Dönüşümde Yenilikçi Çözümler
25.04.2024 / BTC Bilişim Hizmetleri
Yapay zeka entegrasyonu: İş süreçlerinde akıllı çözümlerle verimliliği artırın!
2023'te teknolojiden aklımızda ne kaldı? diye sorsak, her birimizin yanıtı yüksek olasılıkla yapay zeka olur. Peki yapay zeka nedir? Yapay zeka gerçek dünya senaryolarında nasıl yer buluyor? Yapay zekanın kullanım alanları nelerdir? Yapay zeka hangi iş süreçlerinde, verimliliği nasıl sağlıyor? BTC Bilişim Hizmetleri olarak bu yazımızda yapay zekaya mercek tutuyoruz.
27.03.2024 / BTC Bilişim Hizmetleri
Bulut, yapay zeka ve Endüstri 4.0 imalat sektörünü nasıl değiştiriyor?
İmalat sektörünün uzun yıllardır gündeminde olan ve yeni bir sanayi devrimini müjdeleyen Endüstri 4.0, üretimde inovasyonu yeniden şekillendirmekle kalmıyor; müşteri ilişkilerinden kârlılık stratejilerine, tüm iş süreçlerinde değişimi beraberinde getiriyor. Elbette bu değişimin ve Endüstri 4.0’ın arkasında, yapay zeka, bulut bilişim ve nesnelerin interneti gibi ileri teknolojiler var.
18.03.2024 / BTC Bilişim Hizmetleri
Verinin Gücüyle Müşteri Deneyiminde Çığır Açmak: SAP CX
Küresel iş ortamı değişirken müşteriler de sabit kalmıyor. Alternatifler arttıkça müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri deneyimi yönetimine dönüşüyor. Peki, markanızı müşterileriniz için uçtan uca benzersiz ve vazgeçilmez kılmanın yolu ne?
15.01.2024 / BTC Bilişim Hizmetleri
Uygulamalarınızı SAP Sistemleri ile Entegre Edin: İş Süreçlerini Akıllıca Birleştirin 
Dijitalin ve hatta yapay zekanın tüm iş süreçlerinin merkezine yerleştiği bir dönemde, işletmeler için karmaşık mimarileri, kurumsal altyapıları ve dijital teknolojileri yönetmek giderek zorlaşıyor. Tam bu noktada devreye kurumsal entegrasyon kavramı giriyor. 1997'den bu yana SAP iş ortağı olan BTC Bilişim Hizmetleri olarak bu yazımızda SAP Entegrasyonu’na ilişkin bilmeniz gerekenleri özetliyoruz.

İletişim için

Contact
BTC Bilişim Hizmetleri A. Ş.