Kurumsal

Türkiye’de 1995 yılında kurulmuş olan danışmanlık firması, 2005 yılında BTC’ye katılmış ve bu adımla da hızla büyüyen ve gelişen bir aşamaya geçmiştir.

1997’de SAP’nin Türkiye’deki ilk yerel iş ortağı unvanını almasının ardından, IT devleri arasında bulunan Microsoft ve HPE ile iş ortaklıkları sağlayarak, değerli projelerde entegre hizmetler sunmaktadır. 

Bugün, Türkiye’de 300’den fazla; yurtdışındaki farklı bölgelerde ise 2.300’ün üzerinde çalışanımızla, uluslararası kaynakları yönlendiriyor ve teknoloji uygulamaları konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. 

Merkezi Oldenburg olmak üzere, Berlin, Bremen, Frankfurt am Main, Hamburg, Kelkheim, Leipzig, Münster, Neckarsulm, Salzgitter, Walldorf, Zürich, Poznań, İstanbul, Ankara, Tokyo, Nagoya, Timişoara, Shanghai, Paris ve Novi şehirlerinde bulunan ofislerimizde, kurumların dijitalleşme yolculuklarına rehberlik ediyoruz. 

 

Yaklaşımımız

Yıllar boyunca sektörel çözümler üretmiş bir kurum olarak, danışmanlığı, ihtiyaçları doğru bir şekilde tespit etme, çözüm süreçlerini ustalıkla kurgulama ve teknolojik fırsatları bu çözüm sürecine dahil etme olarak tanımlıyoruz.  

Geleceği belirleyecek trendleri yakından takip ederek, özellikle odak noktamız olan enerji, sanayi, hizmet, telekomünikasyon ve kamu gibi sektörlerin tüm dinamiklerine hâkim olmayı önemsiyoruz. 

Danışmanlıkta, sistem entegrasyonunda,  yazılım çözümlerinde, uygulama ve sistem yönetiminde sürdürülebilir hizmetler sağlayarak, müşterilerimizin kalıcı bir rekabet avantajına sahip olması için çalışıyoruz. Bütünsel hizmet portföyümüz ile danışmanlık çerçevesinde sunduğumuz bütün çözümleri tek elden gerçekleştiriyoruz.

 

İletişim için

Contact
BTC Bilişim Hizmetleri A. Ş.