RISE with SAP


SAP’nin ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümünü gelişmiş özelliklerle buluta taşıyan RISE with SAP, bulutun avantajları ile SAP S/4HANA’nın gücünü ve sadeliğini birleştirerek geleceğin ERP çözümünü sunuyor.

Bulut bilişim, işletmelerin hız, çeviklik, bağlantı ve yalınlık ihtiyaçlarını karşıladığı için günümüzün hızla değişen iş dünyasında yadsınamaz bir öneme sahip. Buna bağlı olarak ERP süreçlerini de buluta taşımanın faydaları, bu eğilimin daha da yayılmasına yol açarak geleceğin iş dünyası için önemli bir değişimi tetiklemekte. Üstelik bu, çok uzak bir gelecek de değil. SAP, işletmelerin bu değişime hazır olması için RISE with SAP çözümünü sunuyor.

SAP S/4HANA’nın, yeni özelliklerle geliştirildiği bulut tabanlı (SaaS) bir yazılım versiyonu olarak tanımlanabilecek RISE with SAP'den Türkiye’nin ilk SAP iş ortağı olan BTC uzmanlığı ve deneyimiyle faydalanmak mümkün.

RISE with SAP Neler Sunuyor? 

RISE with SAP, kullanıcıların verilerine kolay, hızlı ve gerçek zamanlı erişimini sağlayarak süreçleri iyileştirmeye ve geliştirmeye yardımcı olur.

RISE with SAP ile Finans, Tedarik ve Satın Alma, Satış ve Pazarlama, Portföy ve Proje Yönetimi ve Üretim süreçleri verimli, hızlı ve bulut konforuyla yönetilir. Tıpkı S/4HANA gibi bulut sürümü de SAP’nin HANA bellek-içi veritabanını temel alır; bu da kullanıcılara verilere gerçek zamanlı erişim olanağı tanır. Üstelik daha sade ve inovatif özelliklerle...

Ek olarak, benzersiz bir kullanılabilirlik sağlamak için SAP Fiori kullanıcı deneyimini de bu sürece entegre eder.

RISE with SAP, ayrıca kuruma bağlı kuruluşları tek bir sisteme bağlayarak, iki katmanlı bir platform aracılığıyla şirketler arası senaryolar kurgulamayı ve finansal verileri kolayca entegre etmeyi sağlar.

Ön ödeme ya da başlangıç yatırımı gerektirmeksizin abonelik tabanlı bir model sunması, sadece kullanılanı ödeme imkânı tanır. 
 
RISE with SAP'yi Güçlendiren 3 Temel Teknoloji
Dijital Asistan: RISE with SAP, kullanıcılarına sanal bir asistan olan SAP CoPilot’u sunar. Bu asistan, yapay zekâdan faydalanarak bağlamsal bilgilerle kullanıcılarına ve kullanıcıların rollerine uyum sağlar. Sesli ve yazılı komutlarla doğal etkileşim, ERP uygulamalarının ve işlevlerinin kullanımını kolaylaştırır.

Makine Öğrenmesi: RISE with SAP’ye entegre olarak bulunan makine öğrenmesi ile görevler son derece kolay bir şekilde otomatikleştirilebilir. Tekrarlı görevlerin ve insan hatasına açık manuel süreçlerin otomasyonu, hatasız süreçler ve daha fazla zaman tasarrufu anlamına gelir.

Tahmine Dayalı Analitik: SAP Predictive Analytics teknolojisi sayesinde, bilgiye dayalı kararlar hızla alınılır. Mevcut tüm verilerin değerlendirilmesi, belirli eylemlerin sonuçlarının tahmin edebilir olmasını sağlar. Kullanıcının ihtiyaçlarına ve uygulama alanlarına göre uyarlanabilir.

RISE with SAP'nin Avantajlarından BTC Uzmanlığıyla Faydalanın

 

Zaman tasarrufu: ERP sistemi için güncelleme, yedekleme veya IT ile ilgili faaliyetlere harcanan zamanı geri kazandırır.

Pazardaki yenilikleri takip etmek: Aylar alan geleneksel kurum-içi uygulamaların saatler içinde tamamlanmasını sağlayan bulut teknolojisiyle en yeni pazar trendlerini geç kalmadan yakalamak mümkün.

Rekabette öne geçmek: İnovasyonu hızlandırmayı, yeni potansiyelleri keşfetmeyi ve farklılaşmayı sağlar.

Bulutta kurulum avantajı: Daha düşük toplam sahip olma maliyeti anlamına gelir.

Daha esnek bir yapı: ERP sistemleri, işletmelerin ihtiyaçlarına ve istedikleri özelliklerle göre genişletilir.

Her zaman güncel: RISE with SAP platformu her çeyrek dönemde güncellenir.

Daha etkili kararlar: Kararları, verilerin gücüyle desteklemenin yolunu sunar.

Verimli ve çevik süreçler: Kullanıma hazır fonksiyonlar ve makine öğrenmesi, verimliliği ve çevikliği artırır.


RISE with SAP için danışmanlıktan uygulamaya kadar her aşamada sunduğumuz uzmanlıkla iş süreçlerinizi entegre etmenizi, gerçek zamanlı verileri eyleme dönüştürmenizi, çalışanlarınızın verimliliğini artırarak iş süreçlerinizi dönüştürmenizi ve geliştirmenizi sağlıyoruz.

Akıllı, yeni nesil bir bulut ERP çözüm paketi olan RISE with SAP ile işletmenizi dijital geleceğe hazırlamak için BTC deneyimine güvenebilirsiniz.

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi