Başarı Hikayeleri

Eczacıbaşı Holding SAP S/4HANA Projesi
Türkiye'nin köklü holdinglerinden biri olan Eczacıbaşı Topluluğu, farklı sektörlerde gösterdiği geniş kapsamlı faaliyetlerinde hız ve verim elde etmek için Eczacıbaşı Holding SAP S/4HANA Dönüşüm Projesi'ni, BTC rehberliğinde hayata geçirdi.
Temsa SAP Cloud Projesi
Temsa İş Makinaları temsilciliğini yaptığı Komatsu, Müşteri Yönetiminin hayati önem taşıdığı Temsa İş Makinaları'nda satış ve satış sonrası süreçlerinin etkili yönetimi için BTC Türkiye ile Cloud projeleri başladı.
ADM & GDZ Elektrik SAP IS-U & CRM Projesi
Enerji çözümleri konusunda uzman danışman kadromuzla 5 ilde 5,5 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti sağlayan ADM ve GDZ Elektrik'te 20’nin üzerinde dış sistem ve 16 modülün birlikte entegre edildiği SAP IS-U&CRM Projesinde, pandemi koşullarında uzaktan çalışılmasına rağmen, sektörel deneyimimizle kesintisiz bir uygulama sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Asaş CX Projesi
Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları ve Avrupa’nın lider alüminyum mamulleri üreticilerden biri olan ASAŞ, uçtan uca SAP CX projesini uygulamak için BTC ile iş birliği yapıyor. SAP CX projesiyle ASAŞ, tüm CRM sistemlerini bulut (cloud) sistemine taşıyarak dijital dönüşüm sağlamayı planlıyor.
Aksa Jeneratör SAP Hybris CX Sales & Service Cloud Projesi
BTC'nin danışmanlığında yürütülen, Türkiye'nin en geniş kapsamlı Cloud projesi olan AKSA SAP C/4 HANA Sales & Service Cloud projesi, 'Yılın Müşteri Deneyimi Dönüşüm Ödülü'ne layık görüldü.
Gübretaş SAP S/4HANA Projesi
Tarımsal üretimde verim ve kaliteyi artırma fikrinden hareketle, 1952 yılında kurulan ve bitki besleme sektöründe lider konumda bulunan Gübretaş, SAP S/4HANA projesi için BTC ile iş birliğini tercih etti.
Bilkent Holding SAP SuccessFactors Projesi
Türkiye’nin köklü kuruluşlarından olan Bilkent Holding, insan kaynakları süreçlerinde dijital dönüşümü sağlamak için BTC ile SAP SuccessFactors projesini hayata geçirmeye başladı.  Mobil kullanım avantajı sağlayan Çalışan Merkezi modülü sayesinde Bilkent Holding, İK süreçlerini tek merkezden yürütecek ve yüksek veri kalitesi ile kolay raporlamalar yapabilecek. 
Kardem Tekstil SAP S/4HANA Projesi
Hazır giyim ve konfeksiyon sektöründe yenilikçi yaklaşımlarıyla faaliyet gösteren Kardem Tekstil ile Türkiye’nin en kapsamlı SAP S/4HANA ve Fashion Vertical Business projelerinden birine başlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.
Socar SAP WFM Projesi
SOCAR Türkiye Doğalgaz Yatırım A.Ş. ile yürüttüğümüz SAP WFM projemiz, Türkiye'de yılın en başarılı projelerinin ödüllendirildiği SAP Kalite Ödülleri’nde “İnovasyon” alanında “gümüş” ödüle layık görüldü!
Döktaş SAP ERP Projesi
Türkiye’nin sektöründe lider kuruluşu olan Döktaş Dökümcülük, tüm süreçlerini uçtan uca yönetmek için BTC Bilişim Hizmetleri'nin desteği ile SAP uzmanlığını tercih etti.
Mikropor SAP S/4HANA, SAP CX ve SAP BTP Projeleri
İnovasyon ve kalite anlayışı ile 140’tan fazla ülkeye yayılım sağlayan dünyanın lider hava filtresi üreticisi Mikropor , SAP CX ve SAP BTP projeleri için yine BTC danışmanlığını tercih etti. Uçtan uca; 360° Müşteri Yönetimi, Fırsat Yönetimi, Ziyaret Planlama ve Yürütme, Teklif ve Sipariş Yönetimi ile global olarak entegre bir altyapıya geçmeyi planlıyor.
Sepaş SAP SuccessFactors Projesi
SAP’nin Türkiye’deki ilk yerli iş ortağı olan BTC’nin danışmanlığında, başarılı bir proje yönetimi ile yürütülen Sepaş Enerji’nin Enerjik adını verdiği proje, planlanan sürede başarılı bir şekilde canlı kullanıma alındı.
Başkentgaz SAP IS-Utilities Projesi
Başkentgaz SAP CRM for Utilities Projesi kapsamında adres entegrasyonu, ilk bağlantı işlemleri, Enerji kullanım sözleşmeleri ve fesih işlemleri, bina yıkım ve servis hattı süreçleri ve çağrı merkezi süreçleri canlı kullanımına alındı.
Şahterm SAP S/4HANA Projesi
Isıtıcı elemanları ve sistemleri üretimi, tasarımı ve teknolojisi alanında lider pozisyonda olan Şahterm, uçtan uca dijital dönüşümü SAP S/4HANA ve BTC danışmanlığı ile keşfediyor. Şahterm, SAP S/4HANA Projesi ile iş süreçlerini yeniden dizayn ederek, stratejik karar alma kabiliyetleri ile global pazarda daha rekabetçi olmayı hedefliyor.
Kormas SAP S/4HANA Projesi
Kormas Electric Motors, SAP S/4HANA projesi ile iş süreçlerini yeniden dizayn ederek, stratejik karar alma yeteneğiyle operasyonlarını daha yenilikçi ve daha verimli sürdürmeyi hedefliyor.
Vodafone SAP Fiori Projesi
Vodafone Türkiye, SAP Fiori’ye BTC ile geçti! BTC olarak Fiori’de geliştirdiğimiz “Ödeme Onay Uygulaması” sayesinde Vodafone Türkiye’nin ödeme onay süreçleri, kullanıcı dostu ekranlarla sade, hızlı ve her yerden erişilebilir hale geldi!
Sepaş Enerji SAP IS-U&CRM Dönüşüm Projesi
Türkiye’nin ilk en kapsamlı SAP IS-U implementasyonunu yapmış şirket olan BTC’yi tercih etti. 11 aylık sıkı bir zamanı olan projemizde her zaman birlikte bir çözüm yolu bulmayı başardık. Projemiz, canlıya geçtikten sonra Sepaş Enerji için operasyonel anlamda büyük avantajlar sağladı.
Saya SAP S/4HANA Conversion Projesi
Saya Grup bünyesinde yer alan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı ilaç üretim tesislerinden birine sahip Pharmactive şirketiyle gerçekleştirdiğimiz, SAP S/4HANA Conversion projemiz tamamlandı.
Elif Global SAP CX Projesi
Esnek ambalaj üretiminde dünya çapındaki en önemli oyuncularından olan Elif Global, BTC danışmanlığı ile SAP CX projesini canlıya alındı. Elif Global, Satış süreçlerini SAP CX ve BTC Danışmanlığı ile daha etkin ve verimli olarak yönetebilecek.
Polat Group Holding SAP CX Projesi
Polat Group Holding şirketlerinden Polat Makina, BTC’nin makine sektörü deneyimi ile dijital dönüşümü keşfediyor!

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi