Metal Sanayi

Metal sanayi, temelde, çok çeşitli özel gereksinimler için talep odaklı çözümler üretmeye dayanan bir sektördür. Bu sektörün, verimli çözüm ihtiyacını karşılamak için dinamik bir operasyonel modeli temel alması gerekir. Tam da bu noktada, BTC olarak, dinamik piyasa koşullarına ayak uydurmak için yetersiz kalan eski teknolojileri elimine ediyor ve metal sanayinde faaliyet gösteren organizasyonları dijitale taşıyoruz.

SAP ekosistemine dahil olan çözümlere ek olarak, BTC mühendisleri tarafından geliştirilen ürün paketleriyle endüstri makineleri ve ilgili bileşenler için optimizasyona yardımcı olacak çözümler sunuyoruz. Bunlar, tüm metal sanayi alanında daha verimli bir yönetim için öngörüler sağlarken, özel bir yapılandırma ve uygulama çerçevesi sağlar. 

Gereksinim odaklı bir talebi karşılamaya yardımcı olacak akıllı ürünler tasarlamaya, entegre proje ve portföy yönetimi ile tasarım iş birliğini geliştirmeye, bölgesel ve global olarak düzenlemelere uyum sağlamaya yarayan metal sanayi özelindeki BTC çözümleri, müşteri deneyimini geliştirmek için makineye ilişkin sorunların yönetimini de gerçekleştirir.

Metal sanayi özelinde geliştirdiğimiz çözümler hakkında daha fazlasını öğrenmek için hemen iletişime geçin. 
 

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi