Lisans Bakım Hizmetleri

SAP, dinamik yapısı ile ürün, lisans tipi ve çözüm detaylarında belirli aralıklarla güncellemeler ve yükseltmeler gerçekleştirir. Bu güncellemelere uyum sağlamak ve doğru yönlendirmelerle ilerlemek, güncel kalmak isteyen ve SAP ekosistimindeki avantajlardan yararlanma hedefi bulunan işletmeler için oldukça önemlidir. 

SAP sistemlerinin etkin yönetiminin ve denetim süreçlerinin başarılı şekilde gerçekleştirilmesinin önemi büyük. Bunca önem arz eden bir konuda, yılda 100’ün üzerinde SAP kullancısının lisans bakım ve ölçüm hizmetlerini gerçekleştiren BTC ile çalışmanın farkını hissedeceksiniz.

Hâlihazırda SAP kullanıcısı olan müşterileri, global standartlarla tam uyumlu lisans ve bakım hizmetleriyle donatan BTC, ihtiyaçları en doğru şekilde konumlandırır ve süreçleri buna göre organize eder.

SAP sistemlerinin güvenle ve yüksek performansla çalışmasını öngören hizmetleri ile BTC, uzman danışmanları sayesinde lisans ve bakıma dair tüm ihtiyaçlara mümkün olan en kısa sürede ve etkin şekilde yanıt verir.
 

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi