Çalışan Merkezi

SAP SuccessFactors Çalışan Merkezi (Employee Central), operasyonel ve stratejik İK süreçleriniz için size en uygun kapsamı sağlar

Modüler sistem, çözümle çalışmaya başlamanıza ve önceliklerinize göre parça parça genişletmenize olanak tanır. Ayrıca SAP SuccessFactors, yalnızca S/4HANA ile ideal şekilde eşleşmekle kalmaz, aynı zamanda klasik SAP ERP çözümleri veya herhangi bir SAP dışı çözümle de entegre olur.

Temel operasyonel süreçlere odaklanmak ister misiniz? O zaman Çalışan Merkezi ihtiyaçlarınızın cevabıdır. Kurumsal yönetim ve ana veri yönetiminden esnek devamsızlık yönetimine kadar, eksiksiz bir SAP kalitesi ile insan kaynakları yönetim paketi sizleri bekliyor. Elbette, başlangıçtan itibaren entegre çalışan ve yönetici self servislerinden yararlanabileceksiniz.

1. Ana veri ve organizasyon yönetimi: İlgili tüm çalışan ve organizasyon verilerinin kaydedilmesi ve bakımı; çalışan ve yönetici self servisleri; veri girişlerinin onaylanması için esnek iş akışları, yetenek yönetimi modülleri ile veri entegrasyonu.
2. Pozisyon yönetimi: Pozisyonların, iş ailelerinin ve iş profillerinin kaydedilmesi ve güncellenmesi.
3. Devamsızlık yönetimi: Çalışma çizelgelerinin, yerel tatil takvimlerinin ve tatil ödeneklerinin ve yönetmeliklerin dosyalanması; çeşitli devamsızlık türlerinin yönetimi; izin ve onay talepleri.
4. Yetkilendirme yönetimi: Daha esnek rol ve yetki kavramlarının tanımlanması; Organizasyon yapısı boyunca ve saha düzeyinde yetkilendirmeler.
5. Raporlama ve Analiz: SAP Analytics Cloud Reporting'in sürümü, tüm SAP SuccessFactors modüllerinde bulunan bir platformdur. People Analytics, HR Suite'inizde SAP Analytics Cloud Business Intelligence'ın gücünü kullanmanıza olanak tanır. Çarpıcı görselleştirme yeteneklerine erişmenizi, insanlarla ilgili bilgileri gerçek zamanlı olarak analiz etmenizi ve verilerinizle ilgi çekici hikayeler anlatmanızı sağlar.

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi