BTC Makine Sektörü Çözümü
Makine endüstrisi artık, müşteri odaklı ürünler sunmaya, üretimde iş hacmini, aynı zamanda verimliliği artıran çözümler ile ilerlemeye odaklanmış durumda. 

Ekipleri üretken olmaya sevk ederken, ihtiyaç duyulan veri ve içgörüleri sunmak ise, karmaşık süreçler düşünüldüğünde ancak bu alanda söz sahibi olabilmiş bir teknoloji danışmanlık kurumu ile mümkün. 

BTC olarak biz, maliyetleri azaltırken, geliri en üst düzeye çıkarmaya odaklanan teknolojik çözümler üretiyor, oldukça spesifik ihtiyaçları bulunan makine sektörüne özgü ürünler geliştiriyoruz. 

Özellikle değer zincirindeki en zorlu sorunları en kısa vadede ve en düşük maliyetle çözmeye odaklanmış endüstriyel makine şirketleri için, pazar lideri teknolojiyle desteklenen, etkisi kanıtlanlamış çözümleri kısa sürede uygulamaya alıyoruz
 

BTC’nin Makine Sektörüne Özel Çözüm Paketi

BTC’nin Kişiselleştirilmiş & Özelleştirilmiş Makine Çözümünü Keşfedin
SAP ürünlerini ustaca implemente etmenin yanı sıra, spesifik sektörler için, özel çözümler üretiyor olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Disiplinler arası çalışan mühendis ekibimiz ile makine sektöründeki her dinamiğe hakim olmaya; sıkıntıları anlamaya ve bunlara özgü çözümler üretmeye odaklanıyoruz.

 

 

BTC Makine Sektörü CRM Çözümü

Uzman ekiplerimiz tarafından, makine sektörü için geliştirilmiş CRM odaklı bir çözümdür. Çözüm dahilinde, satış, servis ve kiralama süreçlerini tek bir platfrom üzerinden kontrol etmek; tüm bu prosesin yönetimini sağlamak mümkündür.

BTC Makine Sektörü CRM Çözümü, ekipman kartları, makine kartları, müşterinin 360 derece görünümü gibi özellikleri barındırmasının yanı sıra, servis şirketinin gerçekleştirdiği aktivitelerin, satış ekiplerine ulaştırılmasını da olanaklı kılar. Aynı şekilde, satış ekiplerinin sahada sağladığı bilgiyi de servis ekiplerine aktarır. 

Bununla beraber operasyonel süreçlerin iyileştirilmesi amacıyla geliştirilmiş olan çözüm, makinelere ilişkin kiralama, servis ve onarım gibi faaliyetlerin otomatik olarak yönetilmesinde de yardımcıdır. 

Cüzdan payı ve verilen & değiştirilen makineler gibi bilgilerin saklı olduğu müşteri ve makine kartları ile de tüm süreç şeffaf bir şekilde izlenebilir. Hem mobilde hem de desktop üzerinde sorunsuzca çalışabilen BTC Makine Sektörü CRM Çözümü, çapraz satış senaryolarını yönetme konusunda da oldukça büyük bir değer sağlar.

SAP S/4HANA'nin arıza senaryoları, satış senaryoları, ekipman değiştirme gibi tamamen makine endüstrisini ilgilendiren sorunları ortadan kaldıran BTC Makine Sektörü CRM Çözümü ile ilgili daha fazlasını öğrenmek için videoyu izleyin.

İletişim için

Contact
BTC Bilişim Hizmetleri A. Ş.