SAP Mobile Asset Management

SAP Asset Manager

Uçtan uca araç yönetimi süreçleri ile ilgili kapsamlı bilgi ve zengin görsellere ulaşın; kokpitlerden tüm işlemlerin yönetilebilir olmasını sağlayın.

SAP Fiori’nin bir parçası olarak geliştirilen SAP Asset Manager, ana veri toplama işlemlerinden, sahada araç/ekipman sayımına kadar pek çok süreci daha kolay bir şekilde yönetmeyi sağlar.
Çalışanların bir iş listesi üzerinden sipariş ve bildirimlere ulaşmasını ve işlemesini sağlayan SAP Asset Manager, belirli sistemler ve uygulamalar arasında da bağlantı kurar.

Çalışanların teknik varlıkların tüm yapısını görüntülemelerine imkan sunan SAP Asset Manager, kağıt biçiminde çok sayıda belgeleri incele zorunluğunu ortadan kaldırır, buna bağlı olarak varlık yönetiminin kalitesini ve verimliliğini de artırır.

Optimize edilmiş kişiye özel kullanıcı deneyimi de sağlayan SAP Asset Manager, iş emirleri ile varlık verilerinin hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak görüntülenmesini ve işlenmesini sağlar. Bu da, varlıkların ömrünü uzatır.

SAP Work Manager

Mobil bakım ekiplerinin iş emirleri, bildirimler, problem kayıtları, zaman, parça ve ölçümleme okumaları yönetimini, kayda değer ölçüde kolaylaştırın.

İlk olarak Syclo tarafından saha bakım çalışanlarına görevlerini görselleştirmeleri ve çalışmaları kaydetmeleri için geliştirilmiş olan SAP Work Manager, temelde görev tabanlı bir çözümdür.
Varlık ömrünü uzattığı ve yatırım getirisini artırdığı kanıtlanmış olan çözüm, arıza/kesinti süresini minimuma indirirken, kullanıcısına, iş yükünü azaltma imkanı verir.

Kritik varlıkları etkin bir şekilde kullanmak, bakımını yapmak, denetlemek ve onarmak için işgücü güvenliğini ve üretkenliği sağlayan SAP Work Manager, çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak kullabilir. SAP Asset Manager gibi, SAP Work Manager da, saha çalışanlarına, ofiste bulunma zorunluluğu olmadan; normal şartlarda kağıt üzerinden erişebilecekleri bilgilere uzaktan, güvenli bir şekilde erişmek için gerekleri araçları sağlar.

ERP süreçlerini yönetmek için mobil eklenti ile beraber kullanıcıya sunulan çözüm, mevcut SAP sistem özelliklerine herhangi bir şekilde müdahelede bulunmadan, kolayca dağıtım gerçekleştirilmesine yardımcı olur. 2012 yılında SAP bünyesine dahil olan SAP Work Manager SAP'nin 1 numaralı mobil uygulaması olmaya devam ediyor.

İletişim için

Contact
BTC Bilişim Hizmetleri A. Ş.