SAP Basis Bakım Hizmeti

Bilindiği üzere, tüm SAP sistemlerinin birbiri ile entegre ve kesintisiz çalışabilmesi bir işletme için kritik öneme sahiptir. Öyle ki her türlü kesinti, sorun ve gecikme, maddi anlamda ciddi kayıplara neden olabilir. Sistem yönetimi kadar önemli olan bakım hizmetleri ile bu türden sorunların önüne geçmek ise mümkündür.

SAP ekosisteminin önemli bir parçası olan SAP BASIS (Business Application Software Integrated Solution), tüm sistemler gibi çeşitli bakım süreçlerine tabi tutulmalıdır. Öyle ki, genel anlamda, tüm SAP sistemleri arasında bir "köprü" görevi gören SAP BASIS, optimize edilmiş iş akışı için belirli aralıklarla, sertifikalı profesyonellerce izlenmelidir.

BTC olarak, SAP BASIS sisteminde ortaya çıkabilecek ve iş süreçlerini olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir sorunun önüne geçmek için çalışıyoruz. İş operasyonlarında büyük kesintilere neden olabilecek sorunları, bakım sırasında tespit ederek, SAP ortamını istikrarlı ve güvenli olmasını sağlıyoruz.

Maliyetli kesintilere neden olarak, işletmenizdeki süreçlerin aksamasına sebebiyet verecek her türlü potansiyel soruna BTC'nin sertifikalı profesyonelleri ile önceden cevap verin. SAP BASIS bakım hizmeti hakkında daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi