Enerji ve Doğal Kaynaklar


Doğalgazı Hızlı ve Ekonomik Bir Şekilde Dağıtmak İsteyen Yenilikçi İşletmelerin Yanındayız.

Ülkeler arası rekabetin ana unsuru haline gelmiş enerji kaynaklarından biri olan doğalgazı hızlı, verimli ve ekonomik sekilde dağıtmak isteyen işletmeleri destekliyoruz.
Geliştirdiğimiz dijital çözümler ile iş süreçlerinin optimizasyonu, verimliliğin artırılması ve maliyetlerin azaltılmasını sağlıyoruz.

BTC olarak doğalgaz dağıtım sektöründeki ihtiyaçları yakından biliyoruz ve abonelerine en iyi hizmeti sağlamak isteyen işletmelere optimum çözümleri en kısa sürede sunuyoruz.

Doğalgaz dağıtım sektörü dinamiklerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirdiğimiz çözümlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.
Elektrik Dağıtım ve Perakende Mevzuatı Sürekli Değişirken, Uyum Sürecinde Ortağınız BTC Olsun.

Yasal ayrışma, mevzuat değişiklikleri ve satın alma özelleştirmeleri sebebi ile elektrik dağıtım ve perakende satış sektöründe hizmet veren işletmelerin teknolojik yatırımlar yapma ihtiyacı doğdu.

BTC olarak biz, elektrik dağıtım ve perakende satış sektöründe, maliyetlerin azaltılması, yatırımların yüksek geri dönüşlü olması ve satın alma/özelleştirme sonrası yeniden yapılanma konusunda dijital çözümler üretiyoruz.

Elektrik dağıtım ve perakende satış sektöründe danışmanlık verdiğimiz işletmelerin süreçlerini iyileştirilebilmesi için bilgi teknolojileri stratejileri geliştiriyor; sürekli bir biçimde değişmekte olan uluslararası ve bölgesel standartlara uyum sağlamaları için çalışıyoruz.

Elektrik dağıtım ve perakende satış sektörüne özel olarak sağladığımız çözümler hakkında daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.
 

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi