Hazine Yönetimi

Hatalı olması durumunda kurumunuza ciddi oranda zarar verebilecek olan hazine yönetiminde BTC deneyimine güvenin! Otomatikleştirilmiş süreçler ile hız kazanırken çeşitli konularda avantajları beraberinde getiren ayrıcalıkları BTC ile yaşayın.

SAP S/4HANA Finance
Hazine yönetimi sağlamak adına kapsamlı analizler ile kar ve maliyet iyileştirmeleri yapılmasını sağlar. Müşterilerinize uygun ürün ve hizmetlerinizi belirlemek ve finansal sağlığı iyileştirmek için müşteri kredi riskini değerlendirmeyi ve faturalandırmayı gerçek zamanlı verilerle işletme sermayesi yönetimini mümkün kılar. Tüm sözleşmelerinizi tek çözümde yöneterek, şeffaf ve kurumsal çapta belge yönetimi sağlar.
SAP Treasury Risk Management
Hazine yönetiminde yüksek değerli görevler için kaynakları boşaltmak ve süreçleri otomatikleştirmek hazine departmanınızın üretkenliğini artırır. Maliyetli yükseltmeler yerine bulut entegrasyonuna sahip hazine yönetimi araçları ile hızlı ve güvenli çözümlere erişin.
SAP Cash Management
Gerçek zamanlı görüntülenebilen küresel banka bakiyeleri, likidite tahminleri ve çeşitli kaynaklardan gelen verilerin tamamına tek merkezi platformdan erişin. Farklı bankalar ile bağlantı kurarak değişken standartlardaki veri formatlarına uyum sağlayın.
SAP Multi-Bank Connectivity ve SAP Market Rates Management
İlgili konularda hızlı ve basit kullanıcı deneyimine ulaşın. Ekip içi süreçte gerçekleşen siparişten nakde manuel işlemlerinizi otomatikleştirin.

İletişim için

Contact
BTC Bilişim Hizmetleri A. Ş.