7/24 Sistem İzleme

En Baştan Başlamak Gerekirse, SAP BASIS Nedir?

SAP BASIS (Business Application Software Integrated Solution), SAP sistemlerinin kurulumu, konfigürasyonu, versiyon yükseltilmesi, güncellemeleri, veri tabanındaki ve sistemdeki yetkilendirme işlemleri, SAP sistemlerinde karşılaşılan problemlerin sebeplerinin keşfedilmesi ve ortadan kaldırılması gibi tüm sistemsel ve altyapısal konuların yönetimini sağlayan bir çözümdür.

SAP BASIS çözümünü, temelde, SAP uygulamalarının kesintisiz çalışmasını sağlayan teknik bir temel olarak görmek mümkündür. Desteklenen tüm SAP uygulamalarının, sistemler ve veri tabanları bazında iş birliği içerisinde ve kesintisiz olarak şekilde çalışmasını veya taşınmasını olanaklı kılar.

Bir diğer deyişle SAP BASIS, tüm sistemlerin yönetim platformu gibi çalışır. Bu yönetim ile kesintisiz ve tutarlı bir çalışma sağlanırken, tüm mimarı bir arada tutulur. Bu da elbette ki entegre tüm sistemlerin bir arada tutulmasını mümkün kılar.

Tüm sistemlerde olduğu gibi, sağlam temeller üzerine oturtulmayan ve yaşam döngüsüne doğru bir yol haritasıyla başlamayan hiçbir SAP çözümü (hem implementasyon hem de entegrasyon aşamasında) ne yazık ki başarılı bir sonuç veremez. BTC’nin danışmanlığında SAP BASIS, etkin planlaması ve tüm olasılıkları değerlendiren yol haritası ile işletmelerin SAP yönetimlerine yepyeni bir soluk getirir.


SAP BASIS için BTC: SAP Yönetiminizi Mükemmelleştirin.

BTC’nin yetkin kadrosu tarafından sağlanan SAP BASIS ile tüm SAP sistemleri en başarılı şekilde yönetilir ve olası riskler öngürlerek, maliyet ve zaman konusunda kayıp yaşatması muhtemel her türlü sorun için önceden çözüm üretilir. 

SAP bünyesindeki tüm uygulamaların temeli ve yöneticisi olma görevini üstlenen SAP BASIS, ortamdaki tüm SAP uygulamalarının sorunsuz çalışmasını mümkün hale getirir. 
Farklı sektörler için özelleştirilmek üzere; kurulum, konfigürasyon, yük dengeleme, performans gibi uzmanlık gerektiren tüm sistem yönetim uygulamaları, BTC’nin sunduğu SAP BASIS çözümü ile gerçekleştirilebilir. Bu sayede, işletmelerin uygulama yönetimi için harcayacağı vakit, kârlılığı artırma yolunda kullanılabilir. Yıllardır gerçekleştirdiği projelerle kazandığı tecrübesi ve SAP alanındaki etkin bilgi birikimine sahip danışmanları ile BTC, var olan en yetkin ve başarılı SAP hizmetini sağlar. Sistemlerin güvenlik, süreklilik ve performansının korunması adına BTC’nin yetenekli SAP BASIS Danışman ve Yöneticileri ile durmadan çalışıyor; iş sürekliliğinizin teminatını veriyoruz.


SAP BASIS için SAP’nin Türkiye’nin İlk Yerel İş Ortağı BTC’ye Kulak Verin!

20 yılı aşkın süredir sektör deneyimi biriktiren BTC’nin güçlü BASIS ekibi ile SAP sistemleri 7/24 izlemede ve güvende olur; ne sistemlerin işleyişi ne de yeni versiyonlara geçişle ilgili konularda tereddüte mahal bırakmaz. Olası risklerden arındırılmış ve durmaksızın çalışmasını istediğiniz SAP sistemine kavuşmanın anahtarı BTC danışmanlığında SAP BASIS’te.

Maliyet ve performans grafiğinin işletmelerin lehine şekillendiği bir sistem düşünün… BTC olarak, bunu sağlamak için SAP sistemlerinizin yönetimini en masrafsız ve etkin şekilde üstleniyoruz.


BTC Danışmanlığında SAP BASIS: Neleri Mümkün Hale Getirir?

Middleware programları ve çeşitle araçlarla, SAP uygulamalarının sahip olduğu sistemleri veritabanlarını birbiri ile uyumlu hale getiren SAP BASIS, BTC danışmanlığında işletmelere pek çok avantaj sağlar. 


İşte o avantajlardan bazıları:

  • SAP uygulamalarının operasyonel yükünden kurtulmak mümkün hale gelir.
  • Tüm uygulamaların 7/24 takibi sağlanır.
  • Olası sorunlar anlık olarak tespit edilir ve müdahalesi gerçekleştirilir.
  • Sistem hâkimiyetinde zirve performans gösterilir.
  • Uluslararası standartlara uygun bir sistem ve altyapı yönetimi sağlanır.
  • Tüm kullanıcılar uygun erişim haklarına sahip olur ve görevleri hızla yerine getirir.
  • Tüm SAP uygulamaları kurulur ve yapılandırılır.
  • Veriler yedeklenir ve geri yüklenir.
  • Performans ve sorun gidermeye dair problemler ortadan kalkar.
  • Toplu görev ve işler başarıyla yönetilir.

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi