Kariyer

Nasıl bir yerde çalışmak istersiniz?


Yenilikçi teknolojiler ile IT danışmanlık projeleri tasarlayan; orta ve büyük ölçekli işletmeler için, yazılım ürünleri geliştiren ve bu işletmeleri stratejik ve operasyonel yönden destekleyen bir kurumda çalışmaya ne dersiniz? BTC’den bahsediyoruz. 

BTC’de, birbirine bağlı, sorumlu, yaratıcı ve aktif bir ekip ile IT başta olmak üzere pek çok farklı sektöre değer katmanız mümkün. Üstelik farklı projelerde çalışarak mesleki gelişim sağlama, deneyim kazanma ve sektörün devleri ile tanışma fırsatınız var. 

Çok uluslu yapısı ile güçlü ve sınırlar ötesi bir ekip çalışması sunan bu aileye katılmak, BTC atmosferini deneyimlemek için, hemen açık pozisyonları inceleyin ve bizimle iletişime geçin.
 
Bizimle çalışmak ister misiniz?
İnsan Kaynakları Departmanı'mıza özgeçmişinizi göndererek başvuru yapabilirsiniz.

“Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Çalışan Adayı Aydınlatma Bildirimimize internet sitemizin “Kurumsal” başlığı altından ulaşabilirsiniz.”

BTC-HR@btc-ag.com.tr mail adresimizle iletişim sağlayabilirsiniz.
Sizi aramızda görmek isteriz!
İstanbul ve Ankara ofislerimizde bulunan ekip arkadaşlarımız için, başarılı projeler geliştirmek ve bizimle geleceği şekillendirmek isteyen SAP profesyonelleri arıyoruz. Ekibimizi sizinle güçlendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!
Geri bildirimlerinizi önemsiyoruz!

Adayların seçim sürecinde yaşadıkları deneyimler büyük önem taşımaktadır. Özellikle mülakat önemli bir husustur. İşte tam da bu nedenle başvuru sahiplerine sıcak bir deneyim sunmak ve çalışma ortamını deneyimlemek için sizleri BTC ofislerimize davet ediyoruz.

BTC kültürünün değerlerini en başından itibaren tanıtmayı amaçlıyoruz.

Başvuru sürecinizde ne tür deneyimler edindiğinizi öğrenmek için heyecan duyuyoruz.


BTC-HR@btc-ag.com.tr mail adresimize geri bildirimde bulunabilirsiniz.

İletişim için

Contact
BTC İnsan Kaynakları