İnşaat

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren organizasyonlar için, kompleks süreçleri basitleştirerek tek bir platform üzerinde karlılığı artırmak büyük önem taşır. Projelendirme, teklif verme, planlama veya bütçeleme aşamasında olsun, yenilikçi araçlara sahip olmak sektörde her daim önde olmayı garanti eder.

Hem SAP uygulamaları hem de BTC çözümleri ile, tüm iş sürecini yönetmeye yardımcı olacak kapsamlı bir dizi yenilikçi araç sunuyor; inşaat ve mühendislik için entegre işlevler ile tüm proje yaşam döngüsünü kontrol altında tutmayı mümkün kılıyoruz.

Baştan sona, optimal inşaat projeleri üretmeye destek veren gelişmiş & dijital çözümlerimiz ile gelişmiş çeviklik ve pazarda rekabet gücü sağlıyoruz. 

Stratejik ve operasyonel performans yönetimi için en iyi uygulamaları önererek, performansa ilişkin içgörüler sunuyor ve daha iyi bir iş planlaması gerçekleştirilmesine imkan sunuyoruz. 

İyileştirilmiş proje karlılığı sağlayan, inşaat sektörüne özgü çözümler hakkında daha fazlasını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.
 

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi