Otomotiv ve Yan Sanayi
Otomotiv ve endüstrinin bel kemiği olan yan sanayi itemlerinin üretimini yapan firmalar, geleceğe ayak uydurmak için onlar için dijitalin kapılarını açan bir danışman ile çalışmak zorunluluğunu hissediyor. BTC olarak, sektörün ihtiyaçlarına uygun çözümlerimiz ile üreticilerin iş süreçlerini geliştirmek için buradayız.

Ürün döngüsünü geliştirirken, tasarımda yenilikler yaratmaya ve tedarik zincirini optimize etmeye odaklanan firmalar, arz ve talepteki dalgalanmaları da kontrol altında tutmak zorunda. Özellikle AI destekli ürünlere olan talebi karşılamak, global pazarda ayakta kalabilmek ve elbette ki müşteri beklentilerini karşılamak için BTC olarak, kişiselleştirilebilir çözümlerimizle hizmet sunmaya hazırız.

Otomative ve yan sanayi sektöründe, ürün geliştirmeden, müşteri deneyimi ve sadakati oluşturmaya; kesintileri ve darboğazları tahmin etmeden, geri bildirim mekanizması oluşturmaya kadar, 360 derece destek sağlıyoruz. 

Tedarikçiler, bayiler, satış sonrası perakendeciler için otomotiv ve yan sanayi endüstrisi için sağladığımız çözümlere yakından bakmak için bizimle iletişime geçin.
 

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi