BTC B2B Çözümü

B2B evreninde, özellikle satış & dağıtım süreçleri söz konusu olduğunda, bayi ile ana merkez arasında iletişimin kusursuz ve bütünsel olması beklenir. Bu, sipariş ve ödeme ile ilgili aşamaların sorunsuz tamamlanmasının yanı sıra, müşteri sadakatinin sağlanması ve bayi ile ana merkez arasındaki bilgi alışverişinin şeffaf hale gelmesi için oldukça önemlidir.

İçerik yönetimi, bildirim yönetimi, ürün yönetimi, sipariş yönetimi, ödeme yönetimi, raporlama ve kampanya oluşturma gibi yeteneklere ek olarak, çapraz, bundle ve zorunlu satış gibi kalemleri içeren iş süreçlerini sorunsuz ve birbirini tamamlayacak şekilde yürütebilmek için gücünü teknolojiden alan bir çözümden faydalanmak elzemdir. 

BTC olarak, değerli iş ortaklıklarımız ile B2B’nin nabzını tutuyor; avantajları, sıkıntıları ve ihtiyaçları yakından gözlemliyoruz. Ürün, görev, rol ve müşteri bazlı çözümler sunan; BTC uzmanları tarafından geliştirilmiş BTC Bamboo çözümümüzle, tek bir platform üzerinden pek çok satış & dağıtım işlevinin yerine getirilmesini sağlıyoruz.
 

BTC’nin B2B’ye Özel Çözümü ile Tanışın: BTC Bamboo

B2B’ye Özgü Süreçlerde 360 Derece Organizasyon Kabiliyeti Arayanlara: BTC Bamboo

Bayi segmentasyonu, bayi alt kullanıcı yönetimi ve bayi olarak işlem yapabilme gibi, bayiler özelinde birtakım spesifik yetenekler sunan BTC Bamboo, platform üzerinden, bölge ve satış temsilcisi rollerinin atanmasına izin vererek rol bazlı esnek yetkilendirmeye de imkan sunar. 

Müşteri tarafında da, çoklu müşteri desteği ve müşteri segmentasyonu işlevleri sağlayan çözüm, 360 derece bir organizasyon kabiliyeti sunar.

Organizasyondan içerik yönetimine; ürün yönetiminden bildirim yönetimine, oradan sipariş ve kampanya yönetiminden satış artırma aktivitelerine kadar oldukça geniş bir alanda, hem de çoklu dil desteği ile çözümler sunan BTC Bamboo, opsiyonel anket modülüyle de geri bildirim toplamaya yardımcı olur.
 
Bayi Açısından BTC Bamboo: Bütünsel bir B2B çözümü olarak kabul edilen BTC Bamboo, bayi için şu avantajları sağlar: Anında merkezle iletişime geçebilme, kolaylıkla sipariş verme ve siparişlerin takibini zahmetsizce yapabilme, sorunsuz bir şekilde ödeme sağlayabilme, finansal ve lojistik raporlara erişebilme ve kampanyalara anında erişebilme.


Ana Merkez Açısından BTC Bamboo:
Bayi açısından sunduğu avantajlara ek olarak BTC Bamboo, ana merkez için ihtiyaç duyulan gelişmiş araçları sağlayarak, bayi ile anında iletişim kurma, bayinin siparişlerini takip edebilme ve bayii kullanıcı davranışlarını takip edebilme gibi pek çok kolaylık sunar.


 

 

BTC Bamboo ile edinebileceğiniz tüm yetenekleri öğrenmek için hemen bir BTC uzmanı ile iletişime geçin.

 

İletişim için

Contact
BTC Bilişim Hizmetleri A. Ş.