Kimya

Kimyasalların üretimini yapan işletmeler için bir kurumsal kaynak planlaması uygulamasının, hukuki düzenlemeler, lojistik, kalite ve kontrol ile ilgili tüm zorlukların üstesinden gelmesi beklenir. 
Bununla beraber kimya endüstrisi gibi son derece spesifik bir alan, kendine özgü dijital çözümleri de gerekli kılar. SAP çözümlerine ek olarak geliştirilen kişiselleştirilebilir çözümler ile BTC, üretim ve dağıtım aşamasındaki tüm operasyonları dijital olarak haritalayarak, uygunluk ve son kullanma tarihi yönetimi gibi süreçleri de düzenler. 

Kimya endüstrisinin temel gereksinimlerini belirleyerek, onaylanmış ve yapılandırılmış çözümler ile ayrıca, muhasebe ve insan kaynakları gibi ofis işlevlerini de destekliyoruz. Kimyasalların kalite düzeyinde kullanılabilirlik kontrolünü mümkün kılan dijital uygulamalarımız ile aynı zamanda farklı müşteri segmentleri için farklı ürünlerin talebini, üretimini ve teslimatını olanaklı hale getiriyoruz.

Kimya endüstrisi için özel olarak geliştirdiğimiz çözümler hakkında daha fazlasını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi