Yönetim Kurulu
Funda Ketenci
Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür

Funda Ketenci, Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. BTC Grubu tarafından satın alınan danışmanlık şirketlerinde Danışman ve Proje Yöneticisi olarak çalıştı. BTC Bilişim Hizmetleri'nde İş Yazılım Çözümlerini yönettikten sonra şirketin Genel Müdürü olarak görevlendirildi. Aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürütmektedir.
Dr. Jörg Ritter

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Doktor Jörg Ritter, Oldenburg Üniversitesi'nde Bilgisayar Bilimi okudu. Daha sonra Saarbrücken'deki IDS Prof. Scheer GmbH'de Yazılım Mühendisi ve Bölüm Yöneticisi olarak çalıştı. Oldenburg Bilişim Enstitüsü Ofisinde araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2000 yılında bilgisayar bilimleri doktorasını aldı. Daha sonra 2004 yılının ortalarında, BTC Business Technology Consulting AG tarafından satın alınan bir girişimin kurucu ortağıdır. Doktor Ritter, 2005'ten beri BTC yönetim kurulundadır. CEO olarak satış, pazarlama ve kurumsal gelişimden sorumludur.

 

Percy Hamer

Yönetim Kurulu Üyesi

Percy Hamer, 1993 yılında Bremen Üniversitesi'nde Bilgisayar Bilimleri bölümünden mezun oldu. O zamandan beri Swb AG, CA Computer Associates, CTS Eventim AG, Logica / CGI ve Konica Minolta gibi farklı şirket ve sektörlerde lider pozisyonlarda çalıştı. BTC Business Technology Consulting AG'ye 2020 yılında İcra Kurulu Üyesi / COO ve CFO olarak katıldı.

 Direktörler

İletişim için

Contact
BTC Bilişim Hizmetleri A. Ş.