SAP S/4HANA
Günümüz iş dünyasında teknoloji geliştikçe kurumlar üzerinde baskı yaratan unsurlar artıyor. Giderek artan ve hızlanan rekabet, en güçlü baskı kaynaklarından biriyken, öngörülemeyen ancak çok güçlü etkilere yol açan değişimler de dengeleri hızla altüst ederek işletmelerin üzerindeki baskıyı artırıyor. En büyük ve güncel örneklerden biri, herkesi farklı boyutlarda etkileyen pandemi süreci.

Baskıyı artırabilecek sayısız etken göz önüne alındığında modern iş yaşamının gerekliliklerini uçtan uca karşılayabilecek; donanımlı, karar süreçlerini desteklerken son derece hızlı bir şekilde çalışmayı sağlayabilecek bir ERP sistemi, işletmelerin en kritik ihtiyaçları arasında yer alıyor. SAP, kurumların iş süreçlerindeki önemli ihtiyaçlarına yapay zekadan yararlanan modern ERP sistemi S/4HANA ile yanıt veriyor.

SAP’nin Türkiye’deki ilk iş ortağı BTC Bilişim Hizmetleri, gerçek zamanlı işleme hızına sahip ve son derece sadeleştirilmiş bir veri modeli sunan; bellek içi veritabanı üzerinde çalışan SAP S/4HANA çözümünden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar.
SAP S/4HANA Nedir?
SAP tarafından geliştirilen SAP S/4HANA, büyük veri için bulut, nesnelerin interneti, tahmine dayalı analitik ve hareketlilik gibi endüstri standardı kavramları, bütünleşik mimari ile tek platformda bir araya getiriyor.

SAP S/4HANA, iş süreçlerine dair tüm bilgileri tek bir kaynakta toplar. Platform hızlı karar almayı gerektiren dönemlerde karmaşık analiz ve raporlamalar en güvenilir ve çevik şekilde sağlayarak; iş modeli, planlama ve karar süreçleri sektördeki değişimlere kolaylıkla adapte etmeyi sağlar.

Uluslararası bağlantıları olan işletmelerde oluşan raporlama ihtiyaçları, mali sistemlerin farklı olmasına rağmen hem çok hızlı hem de tamamen hatasız bir şekilde karşılanır.

SAP S/4HANA bünyesinde bulunan yapay zekâ, makine öğrenimi ve gelişmiş analitik gibi akıllı teknolojiler, çözümün geleceğe hazır bir kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemi olmasına imkan tanır.
SAP S/4HANA ’nın Kurumunuza Sunduğu Avantajlar ile Tanışın!
SAP S/4HANA şunları sunar:

● Gerçek zamanlı analizler ve raporlar,

● Sadeleştirilmiş veri yapıları ve merkezi veri kaynakları aracılığıyla kolaylaştırılmış süreçler ve geçerli bilgiler,

● Kullanıcı dostu arayüze sahip ekranları ile daha verimli iş süreçleri,

● İş senaryoları ve analizleri için yeni Fiori tasarımı: Önceden yapılandırılmış, rol tabanlı “Akıllı İş Kokpitleri” ile işletmeler için katma değer.


SAP’nin güçlü mühendislik araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıkan SAP S/4HANA, tüm bu katma değerleri sağlarken otomatik işlemlerden, akıllı analizlerden, müşteri, iş ortağı, tedarikçi ve çalışan deneyimlerinden gelen bilgileri hızlı analizlerle anlamlı aksiyonlara dönüştürür. Mükemmel konsolidasyon imkânları sunarak her aşamada kusursuz entegrasyon sağlar.

SAP dışı bir uygulamaların aksine platform, mesajlar, e-postalar, telefonlaşmalar ve hatta acil toplantı tutanakları gibi uygulamaların kolaylaştırılması ile veri ayak izinde %50 oranında tasarruf sağlar. Çalışanlar, asıl işlerine veya katma değeri daha yüksek işlere odaklanarak kaybettiği zamanı geri kazanır.

Bellek üzerinde çalışan ve benzeri bulunmayan SAP S/4HANA mimarisi sayesinde, karar destek raporlarını almak önceki dönemlere kıyasla yaklaşık 100 kat daha hızlıdır.
SAP S/4HANA dahili yapay zekâ algoritmalarını, müşteri ve çalışan davranışlarını analiz ederek, pek çok iş deneyiminden yararlanma imkânı da sunar.

SAP S/4HANA Avantajlarından BTC Uzmanlığıyla Faydalanın

Esneklik:

Esnek kurulum seçenekleri sayesinde daha düşük işgücü maliyeti ve daha hızlı uygulama imkânı sunar.

Hız:

Raporlama süreçleri kayda değer ölçüde hızlandırırken, esnek ve çevik karar verme süreçleri için güçlü bir destek sağlar.

Yapay zekâ:

Bütünleşik yapay zekâ teknolojisi sayesinde iyileştirilmiş içgörüler ve yüksek performans sunar.

İyileşen tahmin ve karar süreçleri:

Gerçek zamanlı gelişmiş analitikler, daha isabetli tahminleri ve daha hızlı kararları mümkün kılar.

Düzenli görünüm:

Veri görüntülemede gerek duyulmayan dosya yığınlarının ve indekslerin ortadan kaldırılması ile verilerin daha kolay ve yalın bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

İş akışları:

Endüstriye özel iş süreçleri, rekabet üstünlüğü ve daha iyi iş akışlarının anahtarını sunar.

Kullanıcı deneyimi:

Tüm cihazlara gerçek zamanlı olarak son kullanıcıya yönelik kolay kullanım sunması, hataları azaltırken verimliliği yükseltir.

Azalan veri ayak izi:

Bellek içi, kolon yapılı veri tabanı sayesinde veri ayak izi neredeyse yarı yarıya düşer.

Kurumunuzun, bugünün ve geleceğin gerekliliklerine son teknolojiyi kullanarak çevik ve doğru şekilde yanıt vermesi için SAP S/4HANA ile bulut ERP’nin avantajlarından faydalanın.

SAP S/4HANA deneyimini kurumunuza mevcut yapı ve işleyişi bozmadan hızlı ve kusursuz bir şekilde uygulamak için 7/24 hizmet sağlayan BTC uzmanlığına güvenin.

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi