Tekstil

Tekstil endüstirisi, şimdilerde, pek çok yeni teknolojiyi iş süreçlerine katması elzem hale gelmiş; mühendislik destekli bir alana işaret ediyor. Durum böyleyken, endüstri, hammadde stoğu, makinelerin bakımı ve insan gücü yönetimini de içine alan geniş bir kontrol mekanizmasını zorunlu hale getiriyor.

BTC olarak, çeşitli iş süreçlerinde envanter durumunu sürekli olarak kontrol etmek için entegre bir sisteme geçiş yapmayı mümkün kılıyoruz. Modern sipariş yapılandırması, fiyatlardaki dalgalanmalara uygun aksiyon alma ve üretim sistemlerini temel kurumsal süreçlere entegre etme gibi tekstil endüstrisinin bel kemiğini oluşturan işlemleri tek bir merkezden yönetmeyi olanaklı hale getiriyoruz.

Sürdürülebilirlik anlamında da değerli çözümler sunarak, tüm organizasyonu ilgileren çekirdek bilgilere gerçek zamanlı olarak anında erişim sağlamanın ne denli önemli olduğunu biliyor, raporlama özelinde ayrıca iyileştirmeler sağlıyoruz.

Tekstil sektöründeki işletmelerin maliyetleri düşürmelerine, yeni pazarlara açılmalarına, transfer ve stok hareketlerini iyileştirmelerine imkan sağlayan BTC çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin. 
 

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi