Temel İK ve Bordro

Otomatikleştirilmiş İnsan Kaynakları ve Bordro Süreçleri = Verimi Yüksek İş Süreçleri


SAP Core HR and Payroll Software, bordro, hizmet sunumu ve iş vizesi yönetimi için esnek bulut çözümleriyle küresel bir iş gücünü yönetmenin çözümünü sunar.  


İK operasyonlarını ve çalışan verilerini optimize etmesinin yanı sıra SAP’nin ilgili çözümü, aşağıdaki işlemleri yerine getirir:

  • Organizasyon yönetimi,
  • Çalışan merkezi yönetimi,
  • Uyumluluk yönetimi,
  • Standartlaştırılmış bordro işlemeye ek olarak küresel maaş bordrosunu yönetimi,
  • Gelişmiş zaman çizelgesi ile zaman ve katılım yönetimi.
Hem çalışanlar hem de yöneticiler için artan esneklik sunan çözüm, doküman yönetimini de merkezileştirerek, hataya yol açan manuel süreçleri minimuma indirir. Yerleşik İK hizmeti analitiği ile öneriler ve öngörüler sunan SAP Core HR and Payroll Software, ayrıca departmanlar arasında deneyimleri paylaşır ve çalışanlar için yeni ve güvenilir bir iletişim kanalı oluşturur.
Baştan sonra tüm temel insan kaynakları ve bodro süreçlerini optimize eden SAP’i çözümü, kurumların ihtiyaç duydukları bilgi ve süreçlere kolay erişim sağlayarak çalışanları kullanımı kolay, dijital bir çalışma ortamı deneyimi ile destekler.
Temel insan kaynakları ve bordro süreçlerini, SAP SuccessFactors HXM Suite ile nasıl iyileştirebileceğinizi öğrenmek için hemen bir BTC uzmanı ile görüşün.

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi