Yetenek Yönetimi

SAP Talent Management ile kurum dahilindeki tüm çalışanların yetenek yönetimini gerçekleştirmek; konu ile ilişkili detaylı ve anlamlı raporlar oluşturmak mümkün.

Çalışanların işe alınmasından, performans yönetimi ve eğitime; ücret yönetiminden yedekleme planlanmasına kadar tüm temel yetenek süreçleri için merkezi bir platform sunan SAP Talent Management, Türkçe karşılığı ile “yetenek yönetimi,” SAP’nin bağımsız modülleri ile desteklenebilir.

SAP Talent Management, en uygun adayları işe almak, yeni çalışanları kuruma ve süreçlere alıştırmak ve yönlendirmek, iş gücü performansını, katılımını ve verimliliği iyileştirmek için gereken araçları sağlar.

Yetenek Yönetimi ile kişiselleştirilmiş, ilgili ve anlamlı yetenek deneyimleri oluşturulabilir. Bu çözüm, çalışanları her adımda güçlendirmek için, çalışan yolculuğu boyunca rehberlik eder ve tavsiyeler sağlar. Performans, ödül ve takdir, öğrenme, geliştirme ve yetenek planlamasına yönelik kullanışlı özellikler sunar.
SAP Talent Management
Bulutta çalışan SAP Talent Management, çalışanlara ilişkin tüm bilgileri güvenle saklamak ve işlemek için de idealdir. Bordro bilgileri ile eğitim programları ve kariyer dataları ile ilgili de bilgileri bünyesinde barındıran çözüm, kullanıcısına ayrıca şunları sunar:

  • Yetenek yönetimi için merkezi ve güvenle işlenebilir bir veri modeli
  • Kurumun ihtiyaçlarına uygun çalışan katılımları
  • Kurumun spesifik hedeflerine uygun işe alım stratejileri
  • Ücretlendirme ve ödüllendirme stratejileri
  •  

SAP Talent Management ile iş süreçlerinizi nasıl iyileştirebileceğinizi öğrenmek için hemen bir BTC uzmanı ile görüşün.

İletişim için

Contact
BTC Satış Ekibi