Muhasebe ve Finansal Kapanış

Finans ve muhasebeye dair tüm süreçlerinizi otomatikleştirmeniz, hata payını en aza düşürür ve olası maddi risklerden sizi korur. Tüm risklerden ve kontrol dışı durumlardan kaçınmak, BTC tarafından kurumunuza sağlanan SAP çözümleri ile mümkün. Siz de iletişime geçin!


SAP BW/4HANA Avantajlarından BTC Uzmanlığıyla Faydalanın

SAP S/4HANA

Gerçek zamanlı performans izleme sayesinde kapanış öncesi sorunları düzeltebilir ve iş yüklerinizi hesap dönemi süresince eşit dağıtın. Grup düzeyinde ve yerel operasyonel veriler için tek kaynağa ve birleştirilmiş raporların işlem verilerine erişim sağlayın.

SAP S/4HANA for Central Finance

SAP ERP olan ve SAP olmayan ERP kaynak sistemlerini bağlayın. SAP S/4HANA’nın aşamalı katılım özelliği ile organizasyona, konuma, sisteme ve sürece göre süreçlerinizi yönetin.

SAP Document and Reporting Compliance

Merkezi gösterge panosu aracılığıyla gerçek zamanlı ve hızlı düzeltmeler gerçekleştirin. e-Faturalardan yasal raporlamalara kadar tüm uyumluluk takvimini kontrol edin.

SAP S/4HANA Cloud

Kurumların ihtiyacına göre sıralama bağımlılıklarını ve kapanış şablonlarını birden fazla şirket ve döngüde kullanın. SAP S/4HANA Cloud mali kapanış süreçleri hakkında gerçek zamanlı içgörü ve düzenleyici ifşa zorunluluklarını karşılamak için kapanış yönetiminde kolaylık sağlar.

SAP Tax Compliance

Tek platform üzerinden iyileştirmeleri gerçekleştirmeyi ve otomatikleşmeyi iş akışınıza yansıtın ve süreçlerinize hız katın. Vergi işlemlerinizi gerçek zamanlı ve anlık kontroller dahilinde gerçekleştirme imkanı sağlar.

İletişim için

Contact
BTC Bilişim Hizmetleri A. Ş.