Akıllı Teknolojiler
Nesnelerin İnterneti (IoT-Internet of Things) çözümleri, Endüstri 4.0 devriminde kilit bir rol oynar. Üretim araçlarının web tabanlı iletişim ağına bağlanabilmesini sağlayan bu teknoloji ile şirketler üretim de dâhil olmak üzere tüm süreçleri ile ilgili gerçek zamanlı veri alır ve süreçlerini optimize eder.

IoT çözümleri, tasarımcıların, geliştiricilerin ve üreticilerin IoT fikirleri geliştirmek ve uygulamak için ihtiyaç duyduğu her alanı kapsar. Yapay zekâ ile geliştirilmiş zekâ, uçtan uca güvenlik, birden çok iş yükü, cihaz ve bulut için geliştirme platformları ve araçları ile birleştirilmiş verimli işlemci tasarımları ve büyük ölçeklenebilirlik, bir IoT çözümünün temel unsurlarını oluşturur. Özellikle üretim faaliyetlerinde, iletişimin daha sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi, makinelerin daha doğru bir şekilde yönetilebilmesi için uygulanan IoT çözümleri, işletmelerin sorunsuz bir şekilde hizmet vermesine büyük bir katkıda bulunur.

IoT çözümlerinin en temel avantajları arasında, gerçek zamanlı veri alışverişi sağlaması, süreçleri optimize etmesi, hız ve verimliliğin artması maddeleri bulunur.

BTC’nin Sunduğu IoT Çözümleri ile İşletmenizi Geleceğe Taşıyın
BTC Bilişim Hizmetleri’nin sunduğu IoT çözümleri ile üretim araçlarınız, müşterileriniz, çalışanlarınız ve hatta pazarlama aktiviteleriniz ile ilgili tüm veriler gerçek zamanlı olarak bir araya getirilir; bu bilgiler rahatlıkla analiz edilir ve işletmelerin daha verimli olmasını sağlayacak adımlar belirlenir.
BTC Bilişim Sistemleri
BTC, farklı iş modellerine ve sektörlerin gerekliliklerine göre uyarladığı IoT çözümleri ile işletmelerin geliştirilmesini sağlarken, dijital çağın beklentilerinin karşılanmasında yardımcı olur.
BTC Bilişim Sistemleri olarak, çok geniş bir alana yayılan IoT çözümleri arasından, işletmenizin beklentilerine, planlarına ve vizyonuna en uygun seçeneği bulmanız için size yardımcı olmaya hazırız.

İletişim için

Contact
BTC Bilişim Hizmetleri A. Ş.