facebook linkedin envelope-full twitter xing logo-btc logo Industrie & Dienstleister external close up icon-mail icon-phone Öffentlicher Sektor icon-download icon-ebook icon-arrow-left-big icon-arrow-right-big icon-home icon-arrow-right-small icon-circle icon-cross icon-plus icon-login magnifier icon-circle-minus icon-news icon-circle-plus icon-line-short icon-line-long icon-webinar icon-file icon-workshop icon-gallery icon-external-link diagram diagram-circled document document-circled cart cart-circled euro euro-circled flipchart flipchart-circled forklift forklift-circled bulb bulb-circled bulb-process bulb-process-circled group group-circled check check-circled handshake handshake-circled industry industry-circled ipad ipad-circled laptop laptop-circled truck truck-circled computer computer-circled speedo speedo-circled calculator calculator-circled engineer engineer-circled envelope envelope-circled tools tools-circled gear gear-circled gear-check-circled gear-check time time-circled icon-play icon-external-link icon-file-xls icon-file-pdf

Yazılım Çözümleri

20 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz yazılım geliştirme tecrübesiyle BTC olarak  bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza attık. Yazılım ekibimizin geliştirdiği SAP tabanlı çözümler ile süreçlerinize değer katıyoruz.


 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

BTC Satış Ekibi

+90 216 575 45 90 

 
sales@btc-ag.com.tr

Yazılım Çözümlerimiz

BTC I e-Arşiv
BTC I e-Arşiv ile tüm faturalarınızı tek bir sistemden takip edebilirsiniz
BTC | e-BANK
BTC | e-BANK ile çok sayıda banka hesabınız, saniyesinde, her an ve her yerden, tek ekranda parmağınızın ucunda.
BTC I e-Defter
BTC e-Defter uygulaması ile kolayca e-Defter’e geçin, tüm vergi işlemlerinizi tek bir platformdan yönetin.
BTC I e-İrsaliye
BTC | e-İrsaliye operasyonunuza hız kazandırıyor.
BTC | PMUM Power
BTC | PMUM Power ile ticaret ve operasyon süreçlerinizi başarılı bir şekilde yürütün.
ECM - Kurumsal İçerik Yönetimi
Enterprise Content Management (ECM) çözümünü şirketinize uyarlayarak, içeriğin her zaman erişime hazır olmasını sağlayın
BTC I e-Fatura
BTC | e-Fatura ile fatura işlemlerinizin maliyeti düşürün, zaman kazanın.
BTC I e-Mutabakat
BTC | e-Mutabakat ile tüm yazışmalarınızı dijital ortama taşıyın zamandan tasarruf edin.
Yazılım Geliştirme
BTC olarak ihtiyacınıza uygun, SAP ürünleri ile entegre, yazılım geliştime hizmeti sunuyoruz!
Mobil Uygulamalar
SAP mobil uygulama çözümlerimiz ile iş süreçlerinizle ilgili her şey, her an yanınızda!
Portal Uygulamaları
Gelişen bilişim teknolojisiyle birlikte çalışma ortamımızda bilgi akışı, lokasyonlar, sistemler ve bu sistemleri kullanan kullanıcı sayısı günden güne hızla artmaktadır. Buradaki ihtiyacı karşılamak üzere, tek bir platform üzerinden her türlü sistemle kolay bir şekilde entegre olabilen, bütün kullanıcıların sadece kendi yetki sınırları içerisinde kullanabilecekleri SAP NetWeaver Portal bileşeni SAP’nin son yıllarda geliştirdiği en iyi ürünleri arasında kendini göstermiştir.
BTC I Spring
SPRING, Şehir İçi Doğalgaz Dağıtım Şebekesinin işletilmesi ve kolaylıkla yönetilmesi için işletmenize uygun bir sistem sunuyor.

Websitemizde kullanıcı deneyimini artırmak adına çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.