facebook linkedin envelope-full twitter xing logo-btc logo Industrie & Dienstleister external close up icon-mail icon-phone Öffentlicher Sektor icon-download icon-ebook icon-arrow-left-big icon-arrow-right-big icon-home icon-arrow-right-small icon-circle icon-cross icon-plus icon-login magnifier icon-circle-minus icon-news icon-circle-plus icon-line-short icon-line-long icon-webinar icon-file icon-workshop icon-gallery icon-external-link diagram diagram-circled document document-circled cart cart-circled euro euro-circled flipchart flipchart-circled forklift forklift-circled bulb bulb-circled bulb-process bulb-process-circled group group-circled check check-circled handshake handshake-circled industry industry-circled ipad ipad-circled laptop laptop-circled truck truck-circled computer computer-circled speedo speedo-circled calculator calculator-circled engineer engineer-circled envelope envelope-circled tools tools-circled gear gear-circled gear-check-circled gear-check time time-circled icon-play icon-external-link icon-file-xls icon-file-pdf

Kamu

BTC olarak SAP’nin kamu kurumları ve yerel yönetimlere özgü çözümleri ve projelerinden edindiği tecrübelerle kurum ve kuruluşların dönüşüm sürecinde güvenilir iş ortaklığı yapmaktayız.

Kamu Kurumları ve Yerel Yönetimlerde ihtiyaç duyulan Kurumsal Kaynak Planlama, İş Analitiği, Vatandaş İlişkileri Yönetimi, Bütçe Planlama ve Konsolidasyon, Mobil Çözümler, Büyük Veri, Tedarik Zinciri Yönetimi, Veri Tabanı ve Teknoloji, Nesnelerin İnterneti, AR-GE, Entegrasyon gibi alanlardaki çözümleri deneyimli ekibimiz ve çözümlerimizle sağlıyoruz.

BTC olarak teknolojik ve dijital dönüşüm konularında kamu kurumlarına destek vermekteyiz. Özellikle başta belediyeler olmak üzere pek çok kamu kurumunun arıza bakım, yol bakım hizmetleri gibi saha uygulamalarını, mobil operasyon yönetimlerini gerçekleştirirken, abone yönetim sistemi, müşteri hizmetleri sistemi, insan kaynakları vb. alanlarda çözümler üretmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

BTC Satış Ekibi

+90 216 575 45 90 

 
sales@btc-ag.com.tr
Bize Ulaşın  

BTC Satış Ekibi

+90 216 575 45 90
contact@btc-ag.com.tr

Websitemizde kullanıcı deneyimini artırmak adına çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.