facebook linkedin envelope-full twitter xing logo-btc logo Industrie & Dienstleister external close up icon-mail icon-phone Öffentlicher Sektor icon-download icon-ebook icon-arrow-left-big icon-arrow-right-big icon-home icon-arrow-right-small icon-circle icon-cross icon-plus icon-login magnifier icon-circle-minus icon-news icon-circle-plus icon-line-short icon-line-long icon-webinar icon-file icon-workshop icon-gallery icon-external-link diagram diagram-circled document document-circled cart cart-circled euro euro-circled flipchart flipchart-circled forklift forklift-circled bulb bulb-circled bulb-process bulb-process-circled group group-circled check check-circled handshake handshake-circled industry industry-circled ipad ipad-circled laptop laptop-circled truck truck-circled computer computer-circled speedo speedo-circled calculator calculator-circled engineer engineer-circled envelope envelope-circled tools tools-circled gear gear-circled gear-check-circled gear-check time time-circled icon-play icon-external-link icon-file-xls icon-file-pdf
Sektörler  

Sektörler

BTC olarak yerel ve küresel olarak farklı sektörlerdeki geniş müşteri yelpazemiz ile geleceğin teknolojilerine yatırım yaparak, bugünden yarına  katma değerler üretiyoruz. Her sektörün ihtiyaçları farklıdır. Enerjiden üretime, telekomünikasyondan hizmete kadar birçok sektörde BTC ve SAP’nin sunduğu sektörel çözümlerle işinize özel sistemleri kullanarak sektörde bir adım öne geçebilirsiniz.

Websitemizde kullanıcı deneyimini artırmak adına çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.