facebook linkedin envelope-full twitter xing logo-btc logo Industrie & Dienstleister external close up icon-mail icon-phone Öffentlicher Sektor icon-download icon-ebook icon-arrow-left-big icon-arrow-right-big icon-home icon-arrow-right-small icon-circle icon-cross icon-plus icon-login magnifier icon-circle-minus icon-news icon-circle-plus icon-line-short icon-line-long icon-webinar icon-file icon-workshop icon-gallery icon-external-link diagram diagram-circled document document-circled cart cart-circled euro euro-circled flipchart flipchart-circled forklift forklift-circled bulb bulb-circled bulb-process bulb-process-circled group group-circled check check-circled handshake handshake-circled industry industry-circled ipad ipad-circled laptop laptop-circled truck truck-circled computer computer-circled speedo speedo-circled calculator calculator-circled engineer engineer-circled envelope envelope-circled tools tools-circled gear gear-circled gear-check-circled gear-check time time-circled icon-play icon-external-link icon-file-xls icon-file-pdf

Künye

Bu Internet sunumunun içeriğinden sorumlu:

BTC Bilişim Hizmetleri A. Ş.
İçerenköy Mah. Çayır Cad. No: 1/4
Partaş Center Özel İşyeri: 2-12-13
34752 Ataşehir İstanbul,
Türkiye

Tel:      +90 (216) 575 45 90
Fax:     +90 (216) 575 45 95
E-mail: contact@btc-ag.com.tr
Web:    https://www.btc-ag.com/tr/

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür: Mehmet Tükel
İstanbul Ticaret Sicili Memurluğu Sicil Numarası 466795

Gizlilik İlkesi Sorumlusu:
Mehmet Tükel
E-Mail: contact@btc-ag.com.tr

Internet sunumuzun tasvirleri ve içerikleri diğer kuruluşlar için yalnızca bilgi sayfası olma amacı taşımaktadır. Yalnızca kuruluşumuz hakkında rapor anlamınca bildiriler ve bunlarla bağlantıda bulunan faaliyetleri tasvir etmektedirler. Uyarılarınız ve önerileriniz her zaman memnuniyetle karşılanacaktır. Bize lütfen bir e-mail gönderin veya bizimle temasa geçin.

Internet teklifimiz için bizimle temasa geçmek (özellikle e-mail yolu ile) doğrudan bir sözleşme akdinde götürmez. Şayet e-mailinizin içeriğinden bir teklif istediğinize dair anlam çıkıyorsa, bir tereddüt durumunda, bizimle ticari iletişime geçmek istediğinize dair bir davet içerdiğinden yola çıkılacaktır. Bir teklifin kabulü, BTC AG tarafından verilecek kesin bir yazılı açıklama ile saklı kalacaktır.

Internet sunumuzun içerdiği önerilerin kullanımından doğacak her türlü zararların sorumluluğu, BTC AG’nin niyeti ve kaba ihmalkarlığı ve görevlendirilen çalışanların veya BTC AG tarafından görevlendirilmiş üçüncü şahısların niyeti ve kaba ihmalkarlığı ile sınırlandırılmıştır. Yukarıda anılan sorumluluk sınırlandırılması, Ürün Sorumluluk Yasasının hakları ve kullanım nedeniyle bizim sorumlu olduğumuz bedensel veya sağlığa ilişkin zararları veya ölümler ile ilgili değildir.

Hiperlinkler
Hiperlinklerden veya btc-ag tarafından işaret edilen Internet sayfalarının içerikleri için BTC AG sorumluluk üstlenmez. Bu linkler Internet’te bilgi kaynakları için bilgiler olarak algılanmalı ve bir tavsiye tasvir etmemektedirler. BTC AG, linklerin oturtulduğu tarihte ilgili sayfaların yasadışı içerikler içermediğini beyan eder. BTC AG’nin link aracılığı ile işaret ettiği sayfaların dizaynı ve içeriklerine etkisi yoktur. Bu nedenden ötürü BTC AG kendini linklerin oturtulmasından sonra değiştirilen ve eklenen içeriklerden uzak tutmaktadır. BTC AG, üçüncü şahısların Internet sayfalarını kendi sayfası olarak sahiplenmez. Yabancı sayfaların içeriklerinin kullanımından doğacak hasarlardan, yalnızca bu sayfaların sunucuları sorumludurlar.

Veri Güvenliğine İlişkin Uyarı
Tarafımıza ilettiğiniz veya teklifimizin kullanımından kazanabileceğimiz veriler, tarafımızdan kesin olarak geçerli veri güvenlik koşullarına göre işlenirler. Verilerin üçüncü şahıslara iletilmesi hiç bir surette gerçekleştirilmez.

Tarayıcı-Uygunluk Bilgisi
Bu Internet sunumu Microsoft (Internet Explorer) ve Netscape (Navigator) tarayıcılarının 4’lü kuşağı ve de 1024 x 768 Pixel ekran çözünürlüğüne uyarlanmıştır.

Lütfen tarayıcınızda metin boyutunu (Görünüm / Metin boyutu / Orta) “Orta” veya 0’e ayarlayınız.


Websitemizde kullanıcı deneyimini artırmak adına çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.