facebook linkedin envelope-full twitter xing logo-btc logo Industrie & Dienstleister external close up icon-mail icon-phone Öffentlicher Sektor icon-download icon-ebook icon-arrow-left-big icon-arrow-right-big icon-home icon-arrow-right-small icon-circle icon-cross icon-plus icon-login magnifier icon-circle-minus icon-news icon-circle-plus icon-line-short icon-line-long icon-webinar icon-file icon-workshop icon-gallery icon-external-link diagram diagram-circled document document-circled cart cart-circled euro euro-circled flipchart flipchart-circled forklift forklift-circled bulb bulb-circled bulb-process bulb-process-circled group group-circled check check-circled handshake handshake-circled industry industry-circled ipad ipad-circled laptop laptop-circled truck truck-circled computer computer-circled speedo speedo-circled calculator calculator-circled engineer engineer-circled envelope envelope-circled tools tools-circled gear gear-circled gear-check-circled gear-check time time-circled icon-play icon-external-link icon-file-xls icon-file-pdf
BTC AG

Mobil Çözümler

Mobil uygulamalar sayesinde her an her yerden çalışabilir, önünüze çıkan iş fırsatlarını kaçırmazsınız.

SAP, birçok çözümü verimliliğinizi arttırmak adına mobil olarak sunar. Bu uygulamalar sayesinde her an her yerden çalışabilir, önünüze çıkan iş fırsatlarını kaçırmazsınız. Üstelik yaptığınız tüm çalışmalar gerçek zamanlı olarak buluta yüklenir. BTC olarak geliştirdiğimiz mobil çözümler sayesinde iş süreçlerinizi her yerden takip edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

BTC Satış Ekibi

+90 216 575 45 90 

 
sales@btc-ag.com.tr

Websitemizde kullanıcı deneyimini artırmak adına çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.