facebook linkedin envelope-full twitter xing logo-btc logo Industrie & Dienstleister external close up icon-mail icon-phone Öffentlicher Sektor icon-download icon-ebook icon-arrow-left-big icon-arrow-right-big icon-home icon-arrow-right-small icon-circle icon-cross icon-plus icon-login magnifier icon-circle-minus icon-news icon-circle-plus icon-line-short icon-line-long icon-webinar icon-file icon-workshop icon-gallery icon-external-link diagram diagram-circled document document-circled cart cart-circled euro euro-circled flipchart flipchart-circled forklift forklift-circled bulb bulb-circled bulb-process bulb-process-circled group group-circled check check-circled handshake handshake-circled industry industry-circled ipad ipad-circled laptop laptop-circled truck truck-circled computer computer-circled speedo speedo-circled calculator calculator-circled engineer engineer-circled envelope envelope-circled tools tools-circled gear gear-circled gear-check-circled gear-check time time-circled icon-play icon-external-link icon-file-xls icon-file-pdf
BTC AG

IoT Çözümleri

Nesnelerin interneti anlamına gelen IoT, Endüstri 4.0 devriminin gerçekleşebilmesinde kilit rol oynuyor. Üretim araçlarının web tabanlı iletişim ağına bağlanabilmesini sağlayan bu teknoloji ile şirketler üretim de dahil olmak üzere tüm süreçleri ile ilgili gerçek zamanlı veri alıyor ve süreçlerini optimize edebiliyor. 

BTC Bilişim Hizmetleri’nin sizlerle buluşturduğu IoT çözümleri ile üretim araçlarınız, müşterileriniz, çalışanlarınız ve hatta pazarlama aktiviteleriniz ile ilgili tüm verileri gerçek zamanlı olarak toplayabilirsiniz. SAP Leonardo Platformu’nun içerdiği uygulamalar sayesinde bu bilgileri rahatlıkla analiz edip, şirketinizi daha verimli kılmak üzere aksiyon noktaları çıkarabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

BTC Satış Ekibi

+90 216 575 45 90 

 
sales@btc-ag.com.tr
Bize Ulaşın  

BTC Satış Ekibi

+90 216 575 45 90
contact@btc-ag.com.tr

Websitemizde kullanıcı deneyimini artırmak adına çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.