facebook linkedin envelope-full twitter xing logo-btc logo Industrie & Dienstleister external close up icon-mail icon-phone Öffentlicher Sektor icon-download icon-ebook icon-arrow-left-big icon-arrow-right-big icon-home icon-arrow-right-small icon-circle icon-cross icon-plus icon-login magnifier icon-circle-minus icon-news icon-circle-plus icon-line-short icon-line-long icon-webinar icon-file icon-workshop icon-gallery icon-external-link diagram diagram-circled document document-circled cart cart-circled euro euro-circled flipchart flipchart-circled forklift forklift-circled bulb bulb-circled bulb-process bulb-process-circled group group-circled check check-circled handshake handshake-circled industry industry-circled ipad ipad-circled laptop laptop-circled truck truck-circled computer computer-circled speedo speedo-circled calculator calculator-circled engineer engineer-circled envelope envelope-circled tools tools-circled gear gear-circled gear-check-circled gear-check time time-circled icon-play icon-external-link icon-file-xls icon-file-pdf
   

Endüstri 4.0 Çözümleri

Endüstri 4.0 ile üretim süreçlerinde devrim niteliğinde bir değişim yaşanıyor. IoT teknolojilerinin ortaya çıkmasıyla, dünyanın birçok ülkesinde şirketler değişim rüzgârının gücünü arkalarına alarak hızla gelişiyorlar. IoT teknolojileri ile işletmeler üretim araçlarından aldıkları verileri daha iyi analiz ediyor, daha verimli sistemler kurabiliyor ve daha ucuza üretim yapabiliyor.

BTC Bilişim Hizmetleri’nin sizlere sunduğu SAP Leonardo platformu ve IoT çözümleri şirketinizin dijital dönüşümü için bugünün gereksinimlerini kapsıyor ve geleceğin gereksinimlerine uyum sağlayabilmeniz için esnek bir yapı sunuyor. Böylece şirketiniz çevik bir yapıya kavuşuyor ve Endüstri 4.0’ın getireceği tüm yeniliklerden faydalanabiliyor.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

BTC Satış Ekibi

+90 216 575 45 90 

 
sales@btc-ag.com.tr
Bize Ulaşın  

BTC Satış Ekibi

+90 216 575 45 90
contact@btc-ag.com.tr

Websitemizde kullanıcı deneyimini artırmak adına çerez kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.